توضیحات پانل ساندویچ

ساندویچ پانل مصالح ساختمانی مورد استفاده برای ساخت و ساز ساختمان های عمومی (فروشگاه ها، انبارها، ساختمان سردخانه، میادین ورزشی، و غیره) و ساختمان های صنعتی، نصب آنها در تحمل سازه ساخته شده از فلز، بتن و یا چوب هستند.

پانل ساندویچ عایق، از خود (در پوشش سقف با ظرفیت حمل خاص) مواد ساخت و ساز چند لایه، ساخته شده از عایق های هسته تحت پوشش از خارج با صفحات فلزی در دو هواپیما موازی است.

هسته ساندویچ پانل TENAX عبارتند از:

این مواد در خدمت هر دو به صورت گرما و منزوی سر و صدا استقامت material.Mechanical توسط ترکیب فولاد تعیین می شود.

قدرت در برابر خوردگی توسط galvanisation، ضخامت آن، و همچنین به عنوان پوشش های پلیمری را تضمین نمود. پوشش های پلیمری استفاده می شود عبارتند از: پلی استر (PE)، پلی اورتان (PU)، بلستسل پلی وینیل کلرید (پی وی سی)، فلوراید polyvinylidine (PVDF و یا PVF2) و پوشش های دیگر؛ آنها تعیین استفاده در شرایط مختلف عملیاتی: تهاجمی، متوسط ​​و غیر تهاجمی . سطح ورق از فولاد رو به ماده چسبنده و سطح ورق از فولاد رو به داخل ساختمان تنها با پوشش پلی استر پوشیده شده است. اگر ساندویچ پانل در ساخت و ساز ساختمان در نظر گرفته شده برای صنعت مواد غذایی استفاده می شود، تنها پوشش پلی استر با مجوز کافی برای استفاده در صنایع غذایی با FS نماد (غذای سالم) استفاده شود.

ساندویچ پانل TENAX با پلی استر، شامل تولید می شود. FS و PVDF پوشش.

هنگام سفارش ساندویچ پانل TENAX، شما باید نوع و رنگ پوشش مشخص، با در نظر گرفتن هر دو شرایط عملیاتی و طول عمر.

ضخامت پانل 50، 80، 100، 120، 150، 200 میلی متر است. طول: 2.0-12.0 متر.

پوشش سطح ورق از فولاد: PE تحمل جو، PVDF. چهار نوع از پانل های با توجه به ظاهر خود را وجود دارد: صاف، V1، V5 و MICRO. رنگ پانل را می توان از فروشگاه RAL انتخاب شده است.

ساندویچ