X
x جهت سفارش تبليغ در سایت ثامن بلاگ کليک کنيد

یورو و دلار paypal
طراحی معماری با ساندویچ پانل PAROC شرکت کبیر 09128663820


         

طراحی معماری با ساندویچ پانل PAROC شرکت کبیر 09128663820

راه حل های طراحی با ساندویچ پانل PAROC معماری از یک ساختمان نشان دهنده تصویر از اشغالگر. این تصویر می تواند کلاسیک یا مدرن، قابل توجه و یا متوسط، یا چیز دیگری در دسترس نباشد. سیستم پنل Paroc کمک می کند تا آن تصویر یک واقعیت است. مدل پانل های مختلف، طیف گسترده ای از رنگ و flashings تزئینی ابزار برای معماران به بیان تخیل خود را ارائه می کنند. هنگامی که ارزش زیبایی شناختی از یک نمای ضروری است، استفاده از راه حل های طراحی. این سیستم مدرن، سبک و با تکنولوژی بالا بهترین انتخاب برای سازه های با مشخصات بالا، مانند محل کسب و کار و ساختمان های عمومی است.

PAROC ® پانل

ما با ارائه طیف گسترده ای از مدل پانل با پروفایل های سطح مختلف. PAROC ® چاپ پانل هنر و تزئینات به معماری گرداند و به شما اجازه هر گونه عکس و یا الگوی شما بر روی آنها خواهید چاپ کنید.

در موارد خاص، به عنوان مثال بین پنجره ها، عرض پانل ویژه ممکن است مناسب تر است. هر دو پانل نما نرمال و پانل های گوشه 300-1100 میلیمتر موجود در عرض اختیاری هستند.

ماژول شکل افزایش انعطاف پذیری در طراحی نما. انواع مختلف پانل های گوشه و U-پانل های به نما نگاه به پایان رسید. با توجه به سلیقه خود را انتخاب کنید خطوط گرد یا تیز.

جزئیات گوشه با PAROC گرد پانل گوشهجزئیات گوشه با پانل گوشه PAROC

جزئیات گوشه با PAROC گرد پانل گوشه

جزئیات گوشه با پانل گوشه PAROC

PAROC ساخته شده در راه حل TM

Paroc ساخته شده در یک راه حل برای روکش فلزی اضافی در منحصر به فرد قوی ساندویچ پانل Paroc است. ترکیب پانل های نما با دیگر مواد پوششی. کاشی و سرامیک، شیشه، چوب و یا آجر، زمانی که با پانل های ظریف فولاد رو PAROC ترکیب، فرصت های جدیدی را برای طراحی نما ایجاد کنید. با توجه به خواص قدرت منحصر به فرد از پانل های ما، شما به راحتی می توانید مواد روکش فلزی اضافی را به پانل نصب حتی به طور مستقیم روبرو هستند.

شریک Paroc، شرکت فنلاندی به نام Stonel، تولید محصولات آجر-روکش فلزی. Paroc ساخته شده در راه حل همراه با Stonel آجر-روکش فلزی، راه آسان و مقرون به صرفه سریع برای ساخت ساختمان های ملاقات خواسته معاصر است.

ساخته شده در نما با کاشی های سرامیکی در پانل PAROC

PAROC ساخته شده در راه حل با Stonel آجر-روکش فلزی

PAROC ساخته شده در راه حل با کاشی و سرامیک در پانل PAROC

PAROC ساخته شده در راه حل با Stonel آجر-روکش فلزی
ساخته شده در نما با ورق از فولاد با دنده در پانل PAROC®ساخته شده در نما با نوار کاست بر روی پانل های PAROC

PAROC ساخته شده در راه حل با ورق از فولاد با دنده در پانل PAROC

PAROC ساخته شده در راه حل با نوار کاست در پانل PAROC

جهت نصب و راه اندازی است تا شما

پانل های PAROC شما آزادی برای تصمیم گیری جهت نصب و راه اندازی را. نصب و راه اندازی افقی ایجاد یک ظاهر ساده و قدرتمند که در آن فلش طراحی نقش اساسی ایفا می کند. پانل های معمولا ساختار تک طول و بسیار آسان برای نصب است، اما برنامه های کاربردی چند دهانه نیز امکان پذیر می باشد. نصب و راه اندازی عمودی به ارمغان می آورد ریتم به جبهه کاملا یکپارچه. نصب و راه اندازی مورب تقویت اشکال شیب دار از یک ساختمان.

PAROC سیستم تثبیت دکو با مشخصات تزئینی مسطح

PAROC ® سیستم تثبیت دکو

PAROC دکو سیستم تثبیت شامل جذاب پروفایل تزئینی بدون هیچ گونه اتصالات قابل مشاهده طراحی شده است. به این ترتیب، نمای پایان شیک و پیچیده. پروفایل تزئینی را انتخاب کنید از محدوده استاندارد ما و یا طراحی خود شما. شما همچنین می توانید یک رنگ با توجه به سلیقه خود را انتخاب کنید. پروفایل دکو PAROC از آلومینیوم با سطح صاف ساخته شده است.

PAROC دکو سیستم تثبیت با چشمک زن تزئینی مسطح

PAROC مشترک پانل با امگا چشمک زن در نصب افقی

طراحی فلش فردی

Flashings اضافه کردن به ارزش زیبایی شناختی نما. طرح چشمک زن خلاق می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای رسیدن به اثرات و سایه های فردی است. هنگام طراحی flashings، مهم است که به در نظر گرفتن ارتفاع دارنده پانل. Flashings از فولاد-PVDF پوشش داده شده ورق در طیف گسترده ای ساخته شده است. ضخامت توصیه می شود 0.6-0.7 میلی متر است.

برای flashings استاندارد و سفارشی تماس با Paroc دفتر محلی خود را از فروش.

طراحی جزئیات خلاق

طراحی جزئیات خلاق و دقیق ظاهر ساختمان خود را تکمیل می کند. سیستم پنل Paroc فراهم می کند طیف وسیعی از استاندارد جزئیات نمای.

PAROC مشترک پانل با چشمک زن امگا در نصب افقی


09128663820 - 08644433820 مهندس حسنی
فقط کاربران عضو مي توانند ببينند

برچسب ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

1393/10/20 ,23:39 | ديدگاه | نسخه قابل چاپ

link to link
لینک دوستان
پاور بانک شارژر پاور بانک گن لاغری جیانتی پاور بانک خرید گن مردانه ساعت دیواری پاور بانک ست خیاطی همه کاره چرخ گوشت دستی خانگی خرید توپ لباسشویی 5040 عینک آفتابی استاندارد شارژر همراه آچار همه کاره آی نام فانی بافت دستکش سیلور تاچ خرید ساعت مچی کاسیو توپ لباسشویی مجیک فروشگاه ساعت مچی فروش عینک آفتابی مارک ساعت دیواری فانتزی ساعت مچی مردانه گن لاغری هاست لینوکس آچار آی نام تبادل لینک خرید پتو اسناگی خرید ساعت هات بانز گیرنده دیجیتال خرید شلمن خرید عینک آفتابی مردانه ساعت مچی زنانه خرید ساعت مردانه خرید عینک اینترنتی عینک آفتابی پتوی اسناگی خرید اینترنتی چراغ خواب شلمن خرید اینترنتی گن لاغری عینک آفتابی مردانه خرید ساعت کاسیو حباب ساز جاگل بابل شارژر همراه پاور بانک